Hizmet Sözleşmesi

 • 1-)TS3Sunucu.com, müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.
 • 2-) Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra TS3Sunucu.com'ne bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. TS3Sunucu.com müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri TS3Sunucu.com'ne hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.
 • 3-)TS3Sunucu.com, müşterinin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından paypal hesabı veya banka hesabından peşin tahsilatını takiben, müşterinin servislerini kullanıma açar ve müşteriyi bilgilendirir.
 • 4-)Müşteri, TS3Sunucu.com hosting servisleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanılan servis içeriğine bağlı olarak) ödemeyi kabul eder. Ücretler, her kullanım dönemi başında peşin olarak tahsil edilecektir.
 • 5-)Ödeme yapıldıktan sonra müşteri siparişini verip ödemesini tamamlandıktan minimum 30 dakika maksimum 24 saat içinde ürün teslimatı yapma hakkı bulunmaktadır.
 • 6-)TS3Sunucu.com Sağladığı tüm servislerde ( VPS/VDS/SUNUCU Hizmetleri Hariç) Web Hosting,Reseller,MSSQL hosting hizmetlerinde müşteriler düzenli olarak en az 1 kere yedeklemek mecburiyetindedir. Olası bir veri kaybından NexSoft en fazla müşterinin en son alınmış yedeğinin kopyasını göndererek geri dönüştürmekle sorumlu tutulabilir.Yedekleme işlemi müşteri sorumluluğunda olup alınan her yedekleme sonunda bir önceki alınan yedek silinir.
 • 7-)Ödeme Sorunu: Müşteri fatura tarihinin bitmesinin ardından ödeme yapmaması halinde veya geçerli bir bildirim yapılmaması halinde tek taraflı hizmet durdurulur.
 • 8-)Saldırı Çıkışı : Eğer makinalarımızdan saldırı çıkışı yapılırsa makinanız kötüye kullanım olarak durdurulur TS3Sunucu.com adına bilgileriniz gerekli yerlere verilmektedir ve yasal işlem Başlatilmak üzere bilgileriniz avukata verilecektir .
 • 9-)Kaynaklar: Paylaşımlı hizmetlerde cpu ve ram izni %8 olarak belirlenmiştir.Herhangi bir şekilde kaynakları aşan/normalden farklı kullanım yapan hizmetler 24 saat geçici olarak durdurulur ve sorunun çözüme ulaştırılması beklenir. 24 saatlik askıya alma işleminden sonra aktif konuma alınan hizmet tekrar kaynak aşımı yapması halinde tek taraflı olarak iptal edilebilir.
 • 10-)Bildirimler: TS3Sunucu.com, servis ücretlerini, müşteriye sözleşme anında yazılı doküman, web sayfası veya e-posta yolu ile bildirmektedir. TS3Sunucu.com her türlü servis/hizmet ücretlendirmesi ile ilgili düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Servis/Hizmet ücretlerinde gelecekte meydana gelebilecek değişiklikler,TS3Sunucu.com müşteriye bildirme zorunluluğu yoktur. Müşterinin TS3Sunucu.com servislerini/hizmetlerini kullanmaya devam etmesi(devam etme talebinde bulunması), yürürlükteki sözleşme şartlarını ve geçerli ücret tarifesi üzerinden ödeme yapmayı kabul ettiğini belirtir.
 • 11-)TS3Sunucu.com, müşterinin kredi kartı,banka havalesi hesabından tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, müşterinin ilgili servislerini askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
 • 12-)TS3Sunucu.com , müşteriye 3 işgünü önceden yazılı bildirim yaparak, bu sözleşmeyi sebep göstermeden sonlandırabilir.
 • 13-)Müşteri, bu sözleşmeyi onaylayarak, yürürlükteki "TS3Sunucu.com Servis Kullanım Şartları"nı kabul etmiştir. "TS3Sunucu.com Servis Kullanım Şartları"nın geçerli hali, TS3Sunucu.com'nin hizmet-sozlesmesi.php web adresinde yayınlanmaktadır.
 • 14-)Müşterinin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, TS3Sunucu.com'nin www.ts3sunucu.com adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşteri, TS3Sunucu.com servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.
 • 15-)Up/Down VDS paketleri dışındaki VDS paketlerinde veya VPS paketlerinde Up/Down işlemi yasaktır. Müşterinin Up/Down işlemi yapması dahilinde ilk başta müşteri uyarılır. Müşteri uyarıyı dikkate almaksızın Up/Down işlemlerine devam ederse sunucusu 24 saat askıya alınır. 24 saat askı süresi bittikten sonra eğer hala Up/Down işlemlerine devam ederse VDS/VPS hizmeti durdurulur.
 • 16-)Up/Down Dedicated ürünlerinde Up/Down işleminin sürekliliği olamaz.
 • 17-)Up/Down Dedicated olarak alınan hizmet üzerinde verilen 1 GPS Port kullanılabilmektedir.Sürekli devam edilen kullanımda müşteri uyarılır ve ip adresi anonsu yurtdışına kapatılır.
 • 18-)Müşteri'nin TS3Sunucu.com'nin web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.
 • 19-)Hosting: Disk kotası limitsiz olarak tanımlanmış planlarda kullanım limiti "adil kullanım" esasına göre limitlendirilmiştir. (html, php, js, css, imaj dosyaları vb.) bunun haricinde web sayfası elementi olmayan dosyaların sunucuda barındırılması, depo edilmesi veya yedeklenmesi yasaktır. Verilen disk hakkının web sayfasının yayınlanması amacıyla kullanılması gerekmektedir.
 • 20-)Müşteri İlişkileri: Destek opertörleri ile müşteri arasında herhangi bir tatsızlık, hakaret, tehit içerikli konuşma olması durumunda Nexsoft'un ilgili müşteriye istinaden tüm hizmetlerini askıya alması ve/veya hesabını tamamen kapatma hakkını saklı tutar.