Duyurular

 • Neden güncel sürüm ile giriş yapılmıyor?

  Sunucularımıza neden güncel sürüm ile giriş yapılamamakta?

  Teamspeak 3 yeni sürümü ile crackli sunuculara girişi engellemekte. Crackli sunuculara güncel sürümle giriş şuanda hiçbir şekilde mümkün değil.


  Neden crackli satış yapıyorsunuz?
  Bizde Türkiye de sunucu satışı yapanların %99u gibi crackli teamspeak 3 satışı yapmaktayız. Nedenine gelecek olursakta slot başı yaklaşık 0.1$ AYLIK lisans ücreti olduğu için. Yani 64 kişilik bir sunucu için 6,4$ sadece lisans ücreti ödenmesi gerekmekte. Buda 64 kişilik sunucunun güncel kur ile 50TL civarından satışını gerektirmekte.


  Bu problemin çözümü yok mu?
  İki adet çözümü mevcut. Birincisi sunucunuza giriş yapmak isteyenlere eski Teamspeak 3 clienti yükletmek. Linki yukarıdaki menüde mevcut ve link doğrudan orjinal client yayınlayıcısına aittir. İkinci çözüm ise daha pahalı olan güncel sunucu paketimiz.


  Güncel sürüm paketi içeriği nedir?
  Güncel clientlerin girebilmesi dışında hiçbir farkı yoktur. Fakat yapısı gereği bize maliyeti yüksektir ve bu yüzden 32 kişilik güncel sürüm aylık 15TLden satıştadır.


  Biz ne yapacağız?
  İsteyen eski sürüm, isteyende güncel sürüm ile girilebilen paketlerden birisini tercih edebilmektedir. Paketler arasında 1 seferlik geçiş işlemi yapılmaktadır.
  25 Ağu 2018 22:29